Yağız Karadenizli

Kurucu

Karadenizli Hukuk Bürosu, Türkiye çapına yayılmış işbirlikçileri ile birlikte müvekkillerin tüm hukuki ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Geleneksel hukuki hizmetlerin yanı sıra yenilikçi ve somut çözümler üreten büromuz, müvekkillerine kişiselleştirilmiş hizmetler sunarak çıtayı biraz daha yüksekte tutmayı hedeflemektedir.

Şahıslara, büyüyen ve olgun işletmeler ile her türlü finansal kuruluşlara, alışılagelmiş avukat-müvekkil ilişkisini başka bir boyuta taşıyarak istikrarlı, dayanıklı ve profesyonel düzeyde hukuki rehberlik eden büromuzun ana çalışma alanları; ticaret hukuku, icra ve iflas hukuku, iş hukuku, ceza hukuku, gayrimenkul hukuku, sigorta hukuku, fikri mülkiyet hukukudur. Karadenizli Hukuk Bürosu ayrıca yukarıda sayılan çalışma alanları ile sınırlı olmamak üzere, muhtelif sektörlerdeki şirketlerin hukuki danışmanlığını da yürütmektedir.

Her sektör ve alanda etki eden inovasyonun gücüne ve takip edilmesi gerektiğine inanan Karadenizli Hukuk Bürosu, bu kapsamda sadece teoriden ibaret akademik bilginin uygulamada yeterli olmadığını, güncel yargı kararları ile uygulamaya dair işleyişlerin de tetkik edilmesi gerektiği görüşünü benimsemektedir. Böylece yenilikçi fikirleri ve hizmet kalitesi ile fark yaratmayı büromuz, müvekkillerini hizmetiyle ayrıcalıklı hissettirmeyi amaçlamaktadır.